SHO k škandalóznemu videu: Prepožičala sa polícia tupej liberálnej propagande!?

Slovensko zasiahla ďalšia vlna pandémie nového typu vírusu. Zasahuje mozgové bunky a spôsobuje trvalé poškodenie vlastností ako sebareflexia, empatia, ohľaduplnosť, sebaovládanie a ďalšie.

Nikomu nezávidím pocit momentálneho šťastia, potrebu zrelaxovať a zasmiať sa. Bodaj by sme takýchto momentov mohli zažívať čo najviac a bez strachu, že o ne prídeme. Ale! Verejne na oficiálnej stránke Policajného zboru SR zdieľať video, v ktorom policajtka a zdravotníci tancujú v období „brutálnej pandémie“, v období, kedy je celý štát vypnutý a prežíva iba na nezmyselných výnimkách z ešte nezmyselnejších nariadení, je cez čiaru TU.

————————

Reakcia Róberta Šveca na video: Slovami filmového klasika. Božinku, Božinku, to je ale bordel mentálny.

————————

Toto sú tí, na smrť vyčerpaní zdravotníci? Toto sú policajti, ktorí, aj keď nedobrovoľne, potláčajú naše právo na slobodu? Naše deti sú rok doma. Bez spevu, pretože im zakázali spievať. Bez pohybu, bez športu. Bez radosti zo života.

Naši starkí sa dusia v rúškach a respirátoroch, keď si chcú ísť nakúpiť; umierajú osamote v DSSkách, sú vyplašení z očkovania; a odsunutí na okraj spoločenského rebríčka. Zamestnanci, ak chcú pracovať, každý týždeň absolvujú povinnú jazdu u takýchto tanečníkov, kvôli hromadnému špáraniu v nose v testovacích táboroch.

Už rok počúvame aká je situácia na Slovensku vážna, už rok žijeme životy akýchsi zombíkov, nie naše pôvodné životy.

Aj my chceme tancovať! Chceme sa zabávať na svadbách a oslavách, stretávať sa s blízkymi. Aj naše deti sa chcú radovať, vzdelávať, chodiť na zákusok a džús, hrať sa na detskom ihrisku.

BEZ RÚŠOK A RESPIRÁTOROV! BEZ OBMEDZENÍ! BEZ ZNÁSILŇOVANIA A PONIŽOVANIA! STOP KORONABIZNISU!

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Najnovšie číslo Práva Národa: Cesta k slobode sa ukrýva v dobrovoľnosti! A nie v gebuzine!

————————–

Tupá liberálna propaganda prenikla už aj do radov polície. Očista policajného zboru je nevyhnutná! Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds