Róbert Švec k situácii na Slovensku: Vládnych darebákov postavíme pred obnovené vojenské súdy!

Politické divadlo s názvom Koaličná kríza pokračuje. Je úsmevné sledovať, ako sa jednotliví ministri postupne zbavujú zodpovednosti (oni si to myslia, ale hneď ich vyvediem z omylu) a ešte sa pritom tvária, že je to z ich strany úprimné a v prospech Slovenska.

Zabudnite Krajčí, Krajniak, Sulík a ďalší na to, že tým, že sa vzdáte ministerských funkcií národ zabudne, že ste boli a stále ste spolupáchateľmi Matoviča v jeho trestnej činnosti. Ste vinní v plnom rozsahu z toho, že ste sa podieľali – podieľate na genocíde Slovákov – ekonomickej, sociálnej, kultúrnej, ale aj fyzickej.

Vy máte na svedomí státisíce zmrzačených životov, vy máte na svedomí zničené medziľudské vzťahy. Ste zodpovední za likvidáciu slovenských podnikateľov a živnostníkov.

Nielen karma, ale aj rozhnevaný ľud si vás nájde a budete súdení za genocídu slovenského národa. Práve pre také protištátne živly, akými ste aj vy na čele s vašim guru Matovičom, obnovíme vojenské súdy TU, pred ktoré vás postavíme.

Aj keby ste sa odsťahovali do inej galaxie, ruka spravodlivosti, ruka slovenská si vás nájde.

————————-

Prečítajte si tiež: SHO k škandalóznemu videu: Prepožičala sa polícia tupej liberálnej propagande!?

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds