Svetana Angelová apeluje na rodičov: Chcete mať zo svojich detí biorobotov? Budíček!

Na úvod jeden malý príbeh z môjho osobného života. Pred dvomi rokmi som bola na rodinnej oslave. Vedľa mňa sedela moja známa a asi 24-ročný mladý muž.

Známa sa ma pýtala, že ako sa mám. Odpovedala som, že dobre a že sa strojím ísť do Sofie. Mladý muž sa pridal, „kde?“. Opýtal sa. „No do Bulharska,“ odpovedala som. A on, „veď to je meno Sofia“. „Sofia je hlavné mesto Bulharska,“ odpovedala som. A vzápätí som so svojou známou stŕpla, že či si robí z nás žart?

Tak na rovinu sa pýtam „aké máte vzdelanie?“ On „stredoškolské“. A vy neviete, že Bulharsko je štát v EÚ a hlavné mesto je Sofia? A dokonca Bulharsko má aj more? „Mňa to nezaujíma, keď to budem chcieť vedieť, tak si to nájdem na nete,“ pohotovo odpovedal. „Ale veď to patrí k všeobecnému vzdelaniu,“ pokračovala som. A on na to, že „to sa teraz tak neberie.“ Pýtam sa ho: „A kde pracujete?“ Odpovedal: „Zatiaľ pracujem vo veľkosklade. Ale chcem isť do zahraničia si nájsť lepšiu prácu.“

Tak, vážení rodičia, toto je príbeh ešte spred doby koronovej. A aké príbehy budeme písať po cirkuse korona? Vás naozaj netrápi, že vaše deti budú nevzdelané, že budú bez možnosti si nájsť dôstojné zamestnanie? A ako budú vychovávané a vzdelávané naše – vaše deti? Urobia z nich tupú masu vhodnú robiť akurát tak na kapitalistov, v novodobých pracovných táboroch – automobilkách?

To už raz na Slovensku bolo, keď pracovitý národ slovenský hrdlačil na pánov veľkomožných. Dopustíte to. Necháte svoje deti týrať s rúškami, očkovaním, testovaním?

Veď študujte, informácií od odborníkov, ktorí sa nedali obalamutiť manipulatívnou liberálnou propagandou, je dostatok.

Vyzývam vás rodičia, spamätajte sa! Predsa nechcete vidieť svoje deti ako nevzdelaných biorobotov. Mať vzdelané dieťa je hrdosť, lebo to je vizitka dobrých starostlivých rodičov.

Zamyslite sa nad tým, kým je ešte čas!

Autorka článku Svetana Angelová je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

————————-

Prečítajte si tiež: Svetana Angelová: Ľahostajnosť niektorých rodičov voči pokusom na ich deťoch je zarážajúca!

————————-

Svetana Angelová. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds