CENZÚRA: Liberáli opäť zaútočili na naše hnutie! SHO: Kataríne Bokovej zrušili ďalšiu stránku

Dámy a páni! Začiatkom apríla sme vás informovali, že Facebook zablokoval stránku Kataríne Bokovej TU.

Katarína Boková si na Facebooku založila novú stránku, ktorú však sociálna sieť po niekoľkých dňoch tiež zrušila TU.

Katka „dupla na plyn“ a to sa nepáči rôznym prisluhovačom súčasného narušeného režimu. Ďalší dôkaz toho, že SHO niekomu skočilo na otlak. A to je dobré a žiadúce!

Takéto prejavy nenávisti voči slobodnému šíreniu informácií a názorov považujeme za pokračujúcu snahu umlčať zodpovedných a rozumných ľudí. A zároveň konštatujeme, že je to ďalší dôkaz pokračujúcej cenzúre, ktorá zachvátila našu spoločnosť.

Róbert Švec: Snáď si niekto nemyslí, že nás takýmito krokmi zastaví čo i len na jednu sekundu. 🙂

————————

Prečítajte si tiež: Švec: Pamätajte si, kto bojoval s covidovými zločincami v uliciach za slobodu aj vašich detí!

————————

Katarína Boková: Vytrváme! Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds