SHO: Skončí celoplošné testovanie, až keď skončia zmluvy na testovanie v mobilných odberových miestach?

Určite ste počuli tú pozitívnu správu, že na Slovensku by už čoskoro mohlo skončiť „povinné testovanie“ a namiesto toho by sa testovalo lokálne podľa vzoriek z odpadových vôd.

Reaguje Róbert Švec:

No, zaujímavé, ale teraz nebudem komentovať ďalší pošahaný nápad zločincov okolo Matoviča „povinne testovať“ Slovákov podľa vzoriek z odpadových vôd, ale oveľa viac ma zaujala v tejto súvislosti iná informácia TU.

A to, že „povinné celoplošné testovanie“ skončí najskôr po 30. júni! Prečo? Nie, ak si myslíte, že to súvisí so situáciou ohľadom šírenia vírusu v slovenskej spoločnosti ste na omyle, súvisí to so špinavým koronabiznisom: „Zmluvy na testovanie antigénovými testami v mobilných odberových miestach sú platné do 30. júna,“ uviedla hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva SR Zuzana Eliášová.

A aby to nebolo také okaté, Zuzana dodáva: „V nadväznosti na aktuálnu epidemiologickú situáciu v danom čase a jej vývoj sa následne prijme prípadné rozhodnutie o prehodnotení spôsobu antigénového testovania.“

Banda jedna úplatná!

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Aj štrajk rodičov prináša prvé pozitívne výsledky. SHO: Len smelo, Slováci!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds