Úplatky ich každodenné! Švec: Žijeme otrasnú dobu, ktorá preverí charakter každého jedného z nás!

Je veľmi smutné, že namiesto odborných, vyvážených polemík, diskusií a výmeny názorov, sme zahltení manipulatívnou liberálnou propagandou, ktorá je ešte spojená aj s pokusmi uplácať ľudí, lebo covidoví zločinci dobre vedia, že pre veľmi veľa ľudí, je každé euro dôležité, aby mohli ako tak normálne žiť.

Minister financií Igor Matovič ponúka Slovákom na tlačovkách úplatky, verejnoprávna RTVS spustí opichávaciu lotériu na jeho popud a mediálne štetky Vera Wisterová a Marcel Forgáč za moderovanie lotérie zhrabnú cca 60-tisíc eur.

Aj v tomto prípade platí to známe, že o peniaze ide vždy až v prvom rade. A zdravie ľudí?

Svoju vinu na súčasnom stave našej spoločnosti nesú aj liberálne médiá, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku. Ich strašenie Slovákov, ktoré sa stupňuje zo dňa na deň, fiktívnou treťou vlnou pandémie, už hraničí s trestným činom šírenia poplašnej správy.

Otrasnú dobu žijeme, ktorá preverí charakter každého jedného z nás!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Švec: Covidová mafia presadzuje segregáciu Slovákov na základe očkovania. To odmietame!

————————

Pravá tvár liberálnych médií, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds