Švec: Covidová mafia presadzuje segregáciu Slovákov na základe očkovania. To odmietame!

Ďalší covidový zločinec prehovoril! Údajný etik David Černý: Očkovanie proti covidu je morálna povinnosť, neočkovaní sa vezú ako čierni pasažieri. 🙂

Róbert Švec reaguje: Odmietam takéto stupídne podprahové podsúvanie myšlienky, že ten kto sa nezaočkuje nesie na svojich pleciach bremeno viny a tiež odmietam delenie ľudí na očkovaných a neočkovaných, pretože presne o toto ide covidovým zločincom. Rozdeľovať spoločnosť slovenskú a diskriminovať veľkú časť národa.

Každý nech sa rozhodne, podľa vlastného uváženia a bez nátlaku, či sa dá zaočkovať experimentálnou gebuzinou alebo nie. A našou úlohou, tých, ktorí nepoliehame manipulatívnej liberálnej propagande je diskutovať s ľuďmi, tak ako napríklad včera v Leviciach TU aj o tom, prečo je dôležité používať zdravý sedliacky rozum a kriticky uvažovať nad mediálnymi tlačenkami.

Zaočkovaní a aj nezaočkovaní Slováci: Naším spoločným nepriateľom je covidová mafia okolo Čaputovej, Matoviča a úplatných sudcov Ústavného súdu SR. Dole s ňou!

————————-

Prečítajte si tiež: Kvapky pravdy. VIDEÁ: Je farmaceutický priemysel zodpovedný aj za elimináciu nežiaducich odborníkov?

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds