Video. Blázni od Matoviča chcú testovať všetkých Slovákov na koronavírus. SHO: Zabudnite!

Premiér Igor Matovič potvrdil plošné testovanie Slovákov na koronavírus. V tomto bláznovstve ho podporil aj Richard Sulík.

„Testy sú kúpené, na Dušičky pretestujeme všetkých obyvateľov a budeme vedieť, kto je a kto nie je nakazený. Potom je to na zodpovednosti infikovaných, aby dodržali karanténu. Prosím veľmi pekne všetkých, aby sa testovania zúčastnili,“ vyhlásil Richard Sulík TU.

Takže, Richard, aby bolo jasné: Ďakujeme za pozvanie na vašu koronapárty, ale my sa jej nezúčastníme. Vieme, čo máme robiť počas Dušičiek a aj to urobíme. A vy si napchajte do tela tyčinky, hadičky a iné pre vás fajn veci, a zajedzte to napríklad vašimi obľúbenými teplými rožkami.

Viac sa dozviete aj v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Poprad: Matovičova banda pácha genocídu na Slovákoch. SHO: Odpor je už povinnosťou!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds