Poprad: Odpor je už povinnosťou! SHO: Už čoskoro aj v Bánovciach nad Bebravou a Martine

Ďakujeme, Poprad. Dámy a páni! Aj v nedeľu 11. októbra sme vám dokázali, že my rozumní a zodpovední vlastenci zo Slovenského Hnutia Obrody sa nezľakneme ani z veľkej časti alogických nariadení bandy okolo Matoviča, ani núdzového stavu, a ani strašenia údajnými pokutami, či nebodaj väzením, ktorými strašia médiá hlavného prúdu, ale žiaľ, aj niektoré alternatívne médiá.

Niekoľko desiatok ľudí s nami diskutovalo na námestí v Poprade o aktuálnej situácii doma a aj vo svete. Opäť sme dokázali, spoločne s vami, že aj odpor môže mať a aj musí mať normálnu podobu.

Ďakujeme popradskej mestskej polícii, štátnej polícii, príslušníkom NAKA a aj samospráve mesta Poprad za bezproblémový priebeh podujatia. A aj napriek sychravému počasiu sme verejne a nahlas povedali aj v Poprade, čo si myslíme o Matovičovi a jeho kumpánoch, ale zároveň sme ponúkli aj naše predstavy ako riešiť situáciu v slovenskom štáte.

Za nami sú Topoľčany TU, Dolný Kubín TU, Rimavská Sobota TU. V utorok 22. septembra sme podporili protestujúcich zamestnancov popradskej nemocnice TU. V pondelok 28. septembra sme podporili protest odborárov v Trenčíne TU a v utorok 29. septembra sme odborárov podporili v Trnave TU.

V našich diskusiách s vami budeme pokračovať, a už dnes sa na stretnutie s vami tešíme v novembri v Bánovciach nad Bebravou a Martine. Pretože, slovami klasika: Na to, aby zlo zvíťazilo, stačí jediné, aby dobrí ľudia nič nerobili. A ja ešte doplním: A boli ticho. A my sa umlčať nenecháme!

————————-

Prečítajte si tiež: Matovičova politika: Miliardu eur pre asociálov! A ľuďom práce zvýši vek odchodu do dôchodku

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds