SHO: Matovič nie je cesta! Róbert Švec: Ale ani Fico a Pellegrini. Sú to odbočky do slepej uličky

Žasnem nad tým, aké veľké množstvo Slovákov má tendenciu veľmi rýchlo zabúdať a podporovať – voliť tých istých politických darebákov, stále, znova a znova. Poprípade sa hlásia k recyklovaným politikom, ktorí iba zmenili značku, ale sú to tí istí politici, ktorí nám vládli pred bláznom Matovičom.

Áno, hovorím aj o Ficovi a Pellegrinim. Naozaj si niekto myslí, že oni sa zmenili, že to je iný Fico a Pellegrini ako pred voľbami 2020? Nie, dámy a páni. To sú tí istí smeráci, tá istá politická mafia, ktorá sa chce dostať opäť k moci.

Už ste zabudli na to, ako Ficova vláda financovala zo štátneho rozpočtu zahraničné mimovládky? A teraz vyhlasuje vojnu Sorosovi! Už ste zabudli na to, ako poslanci – smeráci za Ficovej vlády hlasovali v Európskom parlamente za povinné kvóty pre nelegálnych migrantov? A teraz sa hrajú na veľkých bojovníkov proti ilegálnej migrácii! Už ste zabudli ako Pellegrini pred voľbami, ešte v tričku Smeru vyhlasoval, že si vie predstaviť vládu s Kiskom? A mnoho iného!

Naozaj ste už na to zabudli? Slovenky a Slováci, voliť akože menšie zlo a recyklovaných politikov, nie je cesta. V tohtoročných voľbách do NR SR ste si to vyskúšali. A výsledok? Všetci žijeme! Je najvyšší čas poslať politickú mafiu na smetisko dejín! A týka sa to tak Matoviča, ako aj Fica a Pellegriniho.

Náš štát potrebuje novú a čerstvú politickú krv. Potrebuje Slovenské Hnutie Obrody TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Pellegrini: Nová nádej pre Slovensko? SHO: Podvod na voličoch galaktických rozmerov

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds