VIDEO: Covidoví pedofili chcú opichať slovenské deti! Katarína Boková reaguje

Dámy a páni. V najnovšom videu Katarína Boková reaguje na zmenu zákona, ktorou chcú covidoví zločinci a politickí pedofili okolo Čaputovej a Matoviča umožniť, aby sa v školách voľne pohybovali pochybné zdravotné sestry.

A Katarína Boková taktiež reaguje aj na pripravované očkovanie detí gebuzinou, ktorú liberálna propaganda označuje za vakcínu proti koronavírusu. Očkovanie detí by sa malo rozbehnúť už o pár dní.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Slováci opäť vyjdú do ulíc! Aj Zlaté Moravce povedia nahlas: Ruky preč od našich detí!

———————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds