SHO: Slováci opäť vyjdú do ulíc! Aj Zlaté Moravce povedia nahlas: Ruky preč od našich detí!

Dámy a páni. Ďakujeme vám za vaše pozitívne reakcie na naše akcie pouličné. Sme stále medzi vami v krajoch slovenských!

A aký je náš konečný cieľ? Totálna eliminácia politických pedofilov a covidových zločincov okolo Čaputovej a Matoviča! A aj preto pokračujeme v sobotu 5. júna autoštrajkom v Zlatých Moravciach.

Informácie pre účastníkov podujatia, ktorí pôjdu do Zlatých Moraviec z Nitry: Stretneme sa o 13:00 hod. na parkovisku pred Tescom v Nitre.

Informácie pre účastníkov podujatia, ktorí prídu do Zlatých Moraviec z ostatných kútov našej vlasti: Stretneme sa o 14:00 hod. na parkovisku pred Tescom v Zlatých Moravciach.

Tešíme sa na vás. Čaká nás ďalší úspešný a krásny deň. Za silné a sebavedomé Slovensko!

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO. Tisíce Slovákov v uliciach Bratislavy. A tie opäť patrili zodpovedným vlastencom

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds