Video. InfoVojna: Hosťom v našom štúdiu bude Róbert Švec. Ako ďalej, Slovensko?

Dámy a páni. Dnes od 11:00 hod. bude predseda Slovenského Hnutia Obrody Róbert Švec v rádiu InfoVojna diskutovať o aktuálnych témach.

Zhodnotí povolebné rozloženie politických strán, ale aj prvý mesiac fungovania novej vlády. Reč bude aj o budúcnosti Slovenského Hnutia Obrody. Zmení sa niečo? Pokračuje SHO ďalej?

Odpovede na tieto otázky, ale aj oveľa viac, sa dozviete už dnes. Diskusiu si môžete naživo vypočuť TU.

Z myšlienok Róberta Šveca vyberáme:

Vraveli nám, že budú iní, ako oni, smeráci. A sú takí istí, aj horší. Naozaj si myslíte Slováci, že sa niečo zmenilo?! Vďaka voľbe menšieho zla nám dnes vládne zlo väčšie. Budíček! 

My v Slovenskom Hnutí Obrody sme presvedčení, že každý človek má právo o čomkoľvek slobodne pochybovať. O aktuálnom vývoji, ale aj o ktorejkoľvek dejinnej udalosti a osobnosti. Pretože len vnútorne slobodný človek je schopný kritický myslieť a správne sa rozhodovať. A nám záleží na tom, aby sa zo Slovákov nestala masa nemysliacich ľudí, bez vlastného názoru, ale aby sme boli vnútorne silné, aktívne a odvážne národné spoločenstvo, ktoré sa formuje aj na základe schopnosti pochybovať a kriticky myslieť. Dejiny nám každý deň dokazujú, že nič nie je iba čierne alebo biele.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Štátna karanténa. SHO: 10 miliónov eur od Matoviča pre úplatných novinárov za mlčanie?!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds