Zbláznil sa?! SHO: Matovič je hrdý na asociálov, ktorí žijú v osade. A musela ich strážiť armáda!

Igor Matovič na tlačovke pred osadou v Bystranoch víťazoslávne vyhlásil TU, že je hrdý na túto cigánsku / rómsku komunitu a dal ju za príklad celému Slovensku. Urobil tak po tom, ako sa podarilo zdravotníkom zastaviť šírenie vírusu COVID-19 v tejto komunite.

Ja sa ho pýtam: Na čo ste hrdý, pán Matovič? Na to, že armáda a polícia museli túto komunitu nepretržite strážiť, aby dodržiavala karanténu a nešírila tak vírus ďalej?

Nemali by ste byť skôr hrdý na zdravotníkov, ktorým sa podarilo pozitívnych pacientov z tejto problémovej komunity vyliečiť? Nemali by ste byť hrdý na policajtov a vojakov, ktorí tam deň – noc nepretržite hliadkovali, aby ochránili okolité obyvateľstvo pred nákazou? Nemali by ste byť hrdý na ľudí, ktorí pravidelne platia dane a odvody a kvôli rôznym obmedzeniam sú teraz na pokraji krachu, no napriek tomu aj bez dozoru armády, dodržiavajú nariadené karanténne opatrenia?

Správny premiér by bol hrdý práve na takýchto občanov. No Matovič dáva Slovákom toto za príklad: Komunitu ľudí, ktorých musí strážiť armáda, pretože väčšina z nich sú neprispôsobiví a dobrovoľne neposlúchnu žiadne nariadenia. Kto to zaplatí? Opäť pracujúci Slováci.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

Z nášho volebného programu vyberáme: Budeme presadzovať zriadenie nápravnovýchovného centra, kde budú umiestnení, liečení a prevychovávaní drogovo závislí, alkoholici, násilníci a neprispôsobiví občania, ktorí po vyliečení budú v tomto zariadení reálne pracovať, aby splatili svoje dlhy (výživné, atď.). Budú tak nútení vytvárať hodnoty, a tým získajú pracovné návyky a šancu opäť sa plnohodnotne zaradiť do spoločnosti.

Nebojte sa, Slováci. Poriadok obnovíme v každom kúte našej vlasti.

————————

Prečítajte si tiež: Vláda: Zákonom budeme chrániť aj asociálov. SHO: Ochránite zákonom aj ľudí práce?

————————

Asociálov v osade v Bystranoch okrem policajtov strážili aj vojaci. Zdroj fotky: Internet

Osadníci oslavujú zrušenie karantény. Má dôvod na oslavy aj väčšinové, pracujúce obyvateľstvo nášho štátu? Zdroj fotky: Internet

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds