Video: Štátna karanténa. SHO: 10 miliónov eur od Matoviča pre úplatných novinárov za mlčanie?!

Čoraz častejšie sa ozývajú naliehavé hlasy zo zariadení povinnej štátnej karantény o tom, že testy na COVID-19 sú nespoľahlivé a tak sa z repatriantov stávajú rukojemníci v akejsi nejasnej hre. O pomoc a zverejnenie tejto problematiky ste požiadali aj Slovenské Hnutie Obrody.

Záhadou je to, že médiá hlavného prúdu o tejto veci informujú iba minimálne. Prečo? Možno premiér Matovič vedel, prečo novinárom sľubuje desaťmiliónový balík. Možno utajovanie tejto skutočnosti je len jednou kvapkou v pohári záhad.

V tých zariadeniach sú matky, ktoré po dvojtýždňovej lopote v Rakúsku či Švajčiarsku, chcú ísť za svojimi deťmi! Sú tam mladí ľudia, ktorí nedajú svojmu starému otcovi posledné zbohom. Len preto, lebo NIEKTO sa rozhodol naťahovať čas.

Deti svojich rodičov, matky, otcovia, staré mamy, sú uväznení medzi múrmi, bez kontaktu so svojimi blízkymi, bez možnosti dozvedieť sa, čo sa to vlastne deje, bez vízie, kedy sa dostanú domov. Rodiny s deťmi sa boja vrátiť späť na Slovensko, pretože hrozí, že ostanú uväznení v karanténe aj mesiac. Je toto normálne?

Čo súčasný režim sleduje tým, keď zámerne drží, aj zdravých, ľudí pod zámkom? Ide o skúšku poslušnosti? Alebo ide o dvíhanie čísel počtu nakazených a udržiavanie paniky medzi ľuďmi? Alebo ide o snahu zamaskovať neschopnosť ministerstva vnútra, či Úradu verejného zdravotníctva? Prečo vláda nekoná, prečo kompetentní nereagujú na výzvy a otázky repatriantov?

Pán Matovič, aj ľudia v karanténnych zariadeniach majú svoje práva a tie sú momentálne porušované, tak hútajte a ponúknite riešenie ako dôstojne vyriešiť ich pobyt za múrmi nedobrovoľného väzenia.

Dámy a páni, viete si predstaviť ako by ste sa cítili vy, keby vám váš zdravotný stav oznámil… Viac v aktuálnom zdieľanom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Milióny pre pochybných novinárov. A dôchodcom opäť nič?! SHO: Slušná mafia už úraduje

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds