Video: Katarína Boková o zakomplexovanom Igorovi a aj o Zuzane, ktorá organizuje koronapárty

Katarína Boková, počas výjazdu v rámci nášho sociálneho projektu Staráme sa, reagovala aj na papalášske maniere Čaputovej.

Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári…

————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Okrem fiktívnej pandémie máme na Slovensku aj fiktívny núdzový stav?

————————

 

————————–

Prečítajte si tiež: SHO: S koronavírusom sa musí bojovať osvetou a prevenciou. A nie vyhrážaním sa!

————————–

MDŽ 2021 u Zuzany Čaputovej: Priatelia, som zvláštna, ak tvrdím, že toto čo vidíme na fotke, je vrchol pokrytectva? Šestnásť žien za jedným stolom, k tomu tlupa novinárov. Počas prísneho lockdownu, kedy by verejne známe osoby (zámerne nepíšem osobnosti) mali ísť príkladom. Vari stretnutie takéhoto druhu je dôležitejšie ako otvorenie škôl pre všetky naše deti, bezpodmienečne?! Papalášizmus v priamom prenose, na čele s prezidentkou ‚tejto krajiny‘. Konštatuje Katarína Boková. Zdroj obrázku: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds