Róbert Švec: Okrem fiktívnej pandémie máme na Slovensku aj fiktívny núdzový stav?

Dňa 26. februára poslanci opäť schválili núdzový stav. AVŠAK!

Už pri predchádzajúcom prípade z decembra minulého roka, vyjadril ústavný právnik Peter Kresák tento názor: „Ústavný zákon o núdzovom stave bol vraj prijatý s porušením zákona – tvrdí Generálna prokuratúra SR. Hlavný hygienik totiž nemal právo povoliť nakazeným poslancom príchod do parlamentu a tam hlasovať. A poslanci, ktorí ako nakazení porušili nariadenú zákonnú karanténu a prišli na hlasovanie, sa potom dopustili protiprávneho konania. To je mimoriadne zaujímavé vyhlásenie, pretože reťaz právnych rozhodnutí postavená na porušení zákona je podľa nášho práva neplatná celá. O tom je princíp, podľa ktorého z neprávneho konania nevzniká právo.“

Názor ústavného právnika publikovali Slovenské národné noviny, číslo 05/2021.

Reaguje Róbert Švec:

Takže, dámy a páni. Na Slovensku máme nielen fiktívnu pandémiu koronavírusu TU, ale podľa názoru ústavného právnika aj súčasný núdzový stav a s ním spojené nariadenia môžeme považovať za fiktívne.

A čo s tým? Aktívne ignorovať a vedome ich nerešpektovať! Tak ako doteraz TU.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: S koronavírusom sa musí bojovať osvetou a prevenciou. A nie vyhrážaním sa!

———————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds