SHO: Vírus Matovič-20 začína nebezpečne mutovať! Aj o tom bude diskusia v Slobodnom Vysielači

Dámy a páni. V nedeľu 14. marca od 16:30 hod. budú v rádiu Slobodný Vysielač diskutovať Róbert Švec a Katarína Boková na aktuálne spoločenské témy.

Diskusiu si môžete naživo vypočuť TU.

Jaroslava Samuelová, členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody: Strach je zničujúci pocit, preto sa snažte sa ho zbaviť čo najskôr. Postavte sa za svoje práva, bráňte seba, svoje deti a svojich rodičov. Pridajte sa k nám TU, ktorí sme ten strach už prekonali, lebo len spoločnými silami dokážeme položiť vládu tyranov.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Katarína Boková o zakomplexovanom Igorovi a aj o Zuzane, ktorá organizuje koronapárty

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds