Video. Kollár k 13. dôchodkom: Peniaze nemáme. SHO: Ale pre americké zbrojovky máte

Podľa Borisa Kollára štát kvôli koronakríze aktuálne nemá financie na vyplatenie 13. dôchodkov. Ako povedal v rozhlasovej relácii Sobotné dialógy,  príjmy štátu padli a všetci momentálne očakávajú straty. Informujú médiá. 

————————

Prečítajte si tiež: Slovenskí dôchodcovia majú najvyššie výdavky na bývanie a potraviny

————————

Na slová Borisa Kollára reaguje Róbert Švec:

Pripomínam, opäť, Kollárovi a jeho slušným mafiánom, že to bol práve Boris Kollár, ktorý pred voľbami kritizoval nákup amerických stíhačiek za vyše 2 miliardy eur, a pripomínam opäť, že je to ten istý Boris Kollár, ktorý po voľbách, keď sa stal predsedom NR SR otočil, a podporuje financovanie amerických zbrojoviek na úkor pomoci slovenským dôchodcom. A do tretice pripomínam, že nákup amerických stíhačiek nás bude stáť vyše 2 miliardy eur, a 13. dôchodky by nás vyšli cca 400 miliónov eur TU.

A ďalšie peniaze sú v HDP, keďže Matovičova vláda chce zvýšiť výpalné pre zločineckú organizáciu NATO na 2% HDP. Špajza je prázdna? Ale kdeže, to len kľúče od nej majú mafiáni, podvodníci a liberáli.

————————

Prečítajte si tiež: Video: 20. jún. SHO: Slováci vystavili Matovičovi vysvedčenie za prvých 100 dní jeho vlády

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds