Video: 20. jún. SHO: Slováci vystavili Matovičovi vysvedčenie za prvých 100 dní jeho vlády

V sobotu 20. júna sa na Námestí slobody pred Úradom vlády v Bratislave konala ďalšia manifestácia odhodlania a zodpovednosti, ktorej cieľom bolo poukázať na amaterizmus a neschopnosť súčasnej vlády Igora Matoviča.

Protest, ktorý sa okrem iného niesol aj v duchu požiadavky, aby Matovičova vláda odstúpila, zorganizovala občianska iniciatíva Slovensko si nedáme! A tak ako sme sľúbili, aj tento protest sme podporili účasťou našich členov a sympatizantov, pretože vždy podporím každú rozumnú proslovenskú aktivitu.

Účastníci podujatia si uctili minútou ticha statočného učiteľa z Vrútok, ktorý sa stal obeťou besnenia muža, ktorý vo štvrtok 11. júna násilím vznikol do spojenej školy v meste Vrútky a nožom poranil niekoľko osôb, vrátane študentov. Žiaľ, učiteľ Jaroslav Budz, v snahe chrániť žiakov a kolegov, prišiel o to najcennejšie, o svoj život. Česť jeho pamiatke. Je hrdinom dnešných dní.

K udalostiam vo Vrútkach sa vyjadrila Katarína Boková. Viac v zdieľanom videu:

 

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: 6. jún. Video: Slováci opäť v uliciach Bratislavy. SHO: Na nás sa môžete spoľahnúť

————————

K manifestácii odhodlania a zodpovednosti stanovisko zaujal Róbert Švec:

Ďakujem organizátorom včerajšej manifestácie odhodlania a zodpovednosti, ktorá sa uskutočnila na Námestí slobody pred Úradom vlády za veľmi dobre zvládnutú organizáciu podujatia. Spoločne sme Matovičovi vystavili vysvedčenie za prvých 100 dní jeho vlády. Jasné posolstvá, k veci, popis situácie, ale už aj ponuka ako riešiť realitu dnešných dní. Bolo mi cťou vystúpiť pred takým vynikajúcim a odhodlaným publikom. A vám, statočné ženy, statoční muži a mládež Slovenska, ešte raz, veľké ďakujem, za to, že aj napriek veľmi nepriaznivému počasiu ste prišli pred Úrad vlády. Sme na začiatku našej spoločnej cesty. Našu otčinu vyvedieme z politickej, ekonomickej, ale aj duchovnej krízy. Príde, bo prísť musí, Deň slovenskej obnovy.

Spoločne sme Matovičovi vystavili vysvedčenie za prvých 100 dní jeho vlády. A nie je to pekné vysvedčenie. Bratríčkovanie sa s ľuďmi, ktorí spochybňujú slovenské štátne hranice, snaha o likvidáciu Matice slovenskej, financovanie amerických zbrojoviek namiesto pomoci slovenským ľuďom práce… Viac sa dozviete vo videu TU.

————————

Prečítajte si tiež: Video. 11. jún: Slováci pred Úradom vlády. SHO: Sme pevní v kolenách. Aj keď na nás útočia

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds