Video: Pochybná spoločníčka Kollára to vzdala. SHO: Krištúfková? Výsmech morálky a slušnosti

Petra Krištúfková, horúce želiezko hnutia Sme rodina nevydržala tlak verejnosti a svoju niekoľkodňovú funkciu splnomocnenkyne vlády pre rodinu položila. A ja musím povedať, že jej krok schvaľujem, nech už sú skutočné dôvody akékoľvek.

Naozaj si neviem predstaviť, že žena, ktorej jedna kabelka stojí viac, ako je môj ročný príjem, by mala riešiť starosti obyčajných rodičov.

Vážené a milé mamy, vy veríte, že do vašej kože by sa vcítila pochybná spoločníčka, ktorá vďaka svojim vplyvným priateľom žije v blahobyte, užíva si drahé dovolenky, noblesné večierky, šperky a každý večer si dopraje luxusné jedlo a víno?

Je dôležité si uvedomiť, že pred desiatimi rokmi si Petra Krištúfková užívala peniaze výpalníkov a možno smutná, možno veselá sa vyvážala v mercedese.

Už len jej nominácia na funkciu splnomocnenkyne vlády pre rodinu bol pľuvancom do tváre…  Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.  

————————

Prečítajte si tiež: Video. Kollár k 13. dôchodkom: Peniaze nemáme. SHO: Ale pre americké zbrojovky máte

————————

 

————————-

Dodatok: Sme presvedčení, že náš štát musia riadiť ľudia, ktorí svojím životným príbehom môžu byť vzorom pre slovenské rodiny. A to, ženy typu Krištúfková, určite nie sú.

————————-

Petra Krištúfková, poslankyňa NR SR. Zdroj fotky: Internet

————————-

Prečítajte si tiež: Video: 20. jún. SHO: Slováci vystavili Matovičovi vysvedčenie za prvých 100 dní jeho vlády

————————-

Vľavo Petra Krištúfková od Borisa Kollára. Vpravo Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin. To je rozdiel. 🙂 A nielen pokiaľ ide o vonkajšiu krásu.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds