Video. Koronakríza: Protesty na hraniciach. SHO: Začiatok konca Igora Matoviča?

Na hranici s Rakúskom znela štátna hymna Slovenskej republiky na znak toho, že Slováci vyšli do ulíc aby podporili, nielen, opatrovateľky. Spoločne žiadajú zrušenie zle organizovanej povinnej štátnej karantény.

Ženy, ktoré sú prinútené cestovať za prácou do susedných krajín, sa po dvojtýždňovej lopote vracajú domov, k svojim rodinám. Pre nariadenú štátnu karanténu sa však nestretnú so svojimi deťmi a manželmi, pretože na minimálne ďalších 14 dní sú uvrhnuté do  „nedobrovoľného väzenia“.

—————————-

Prečítajte si tiež: Video: Štátna karanténa. SHO: 10 miliónov eur od Matoviča pre úplatných novinárov za mlčanie?!

—————————-

Ženy sú ochotné absolvovať domácu karanténu a požadujú rýchlotesty na COVID-19, tak, ako je tomu v osadách.

Vyjadrujeme opatrovateľkám podporu, avšak odmietame priživovať sa na ich starostiach priamo v teréne a zbierať lacné politické body tak, ako to robia niektoré politické strany, o ktorých od volieb nebolo počuť.

Žiadame krízový štáb, aby neoddeľoval mamy od svojich detí. Stojíme na strane zdravého rozumu.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

—————————-

Prečítajte si tiež: Stovky trúbiacich áut v Bratislave protestovali proti Matovičovej vláde, karanténnym opatreniam…

—————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds