Video: Premiér si myslí, že je Goebbels?! SHO: Vládne noviny? Megahlúposť hodná Matoviča

V programovom vyhlásení vlády Igora Matoviča sa okrem iného píše, že vláda zabezpečí pravidelné informovanie občanov SR prostredníctvom doručovania bezplatných informačných novín do domácností, ktoré budú obsahovať odpočet činnosti jednotlivých ministerstiev.

Nevidím najmenší dôvod na to, aby vláda vydávala akékoľvek noviny v dobe internetu, sociálnych sietí, a v dobe, kedy majú súčasní režimisti v rukách verejnoprávne ako aj súkromné médiá, a výrazným spôsobom deformujú slobodný mediálny priestor, pretože tých zopár naozaj nezávislých médií nálepkujú ako dezinformačné a snažia sa o ich ekonomickú a spoločenskú likvidáciu.

Po návrhu Matoviča vyplácať úplatným novinárom, ktorí šíria propagandu Bruselu, každý rok 10 miliónov eur, je aj návrh vládnych novín iba ďalšou snahou o ešte väčšie vymývanie mozgov Slovákov, a to, za ich vlastné peniaze.

Otázkou zostáva, kto by zabezpečoval vydávanie a distribúciu novín. Rodinný mafiánsky klan podnikateľov Matovičovcov?! Pri mentálnej výbave premiéra, by som sa tomu ani nečudoval.

Ak by bolo SHO vo vláde, tak peniaze, ktoré by „zhltli“ vládne noviny, by sme… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Róberta Šveca.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Koronakríza: Protesty na hraniciach. SHO: Začiatok konca Igora Matoviča?

————————

 

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Špinavá politika Matoviča: Úradníci! Pomôžte nám zvládnuť koronavírus. A až potom sa vás zbavíme

———————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds