VIDEO. Lučenec: Pochod za mier a neutralitu. Pavol Poprocký: Krviprelievanie? Áno! Ale takéto

V slovenských mestách sa od februára 2023 konajú Slovenské pochody za mier a neutralitu.

Slovenské Hnutie Obrody verejne podporuje túto myšlienku, a preto jeho ľudia podporili aj obyvateľov Lučenca, ktorí 23. marca verejne demonštrovali svoj nesúhlas s agresívnou politikou zločineckej EÚ, NATO a vojnových štváčov zo Slovenska.

Niekoľko stoviek Slovákov dalo v uliciach hlavného mesta Novohradu jasne najavo aj to, že v záujme Slovákov a Slovanov je ukončenie vojen v celom svete a nastolenie trvalého mieru. Zúčastnenému davu sa prihovoril aj Pavol Poprocký, člen predsedníctva SHO…

Jeho prejav si môžete pozrieť a vypočuť v zdieľanom videu.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Poprad: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds