Video. Matovič preberá testovanie žiakov do vlastných rúk. SHO: Ruky preč od našich detí!

Na Slovensku sa možno v pondelok otvoria niektoré školy. Po stredajšom rokovaní vlády to oznámil premiér Igor Matovič s tým, že preberá pilotné testovanie žiakov na ochorenie COVID-19 do vlastných rúk. Informujú médiá.

A aj preto pokračujeme v nenásilnom občianskom odpore, v súlade s Ústavou SR, proti vláde Igora Matoviča. Najbližšie sa stretneme v nedeľu 13. decembra o 16:00 hod. pred pobočkou Slovenskej pošty Hlohovec 1 na SNP 15.

Na snahy Igora Matoviča siahať na naše deti reaguje v zdieľanom videu Katarína Boková.

——————————–

Prečítajte si tiež: Voliť generálneho prokurátora v parlamente? Celé zle! SHO: Ponúkame lepšiu cestu!

——————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds