Regulácia internetu začala! SHO: Doba papierová je tu! Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa

Dámy a páni! Pýtate sa nás, ako môžete pomôcť našej spoločnej veci? Napríklad aj takto…

Ak si ešte stále myslíte, že na internete nájdete vždy všetko, už zisťujete na vlastnej koži, že tomu tak nie je a ani už nebude. Súčasný režim spustil reguláciu – cenzúru sociálnych sietí a internetu. DOBA papierová začala.

Ak máte záujem poznať pravdu a čítať politicky nekorektné, to znamená, pravdivé informácie, odporúčame, aby ste siahli po starých dobrých tlačovinách. A práve preto sme pre vás pripravili veľmi výhodnú možnosť stať sa pravidelnými čitateľmi novín Právo Národa.

Už dnes si môžete objednať naše noviny na rok 2021 a to iba za 18 eur. Ako na to? Stačí vyplniť formulár TU a všetky podrobnosti vám následne pošleme do mailu. A ako bonus od nás získate aj jedno číslo našich úspešných novín z roku 2020.

Ďakujeme, že nás aj takouto formou podporíte v prebiehajúcej informačnej vojne. Slováci Slovákom!

————————

Prečítajte si tiež: Video. Matovič preberá testovanie žiakov do vlastných rúk. SHO: Ruky preč od našich detí!

————————

V najnovšom vydaní Práva Národa si môžete prečítať aj články od Kataríny Bokovej, Pavla Skýpalu, Pavla Poprockého a dozviete sa aj to, prečo Róbert Švec, ako jediný politik na Slovensku, v súlade s Ústavou SR, vyhlásil nenásilný občiansky odpor proti vláde Igora Matoviča. Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds