Video. Róbert Švec: Beriete peniaze od štátu? Budete robiť v prospech štátu

V súčasnom dekadentnom režime, ktorý dočasne vládne v našom štáte, sme okrem iného svedkami aj jednej anomálie. Niektoré organizácie, ktoré sú napojené na štátny rozpočet a poberajú peniaze od nášho štátu na svoje aktivity, platy zamestnancov a podobne, sa stavajú po pozície, že aj keď sú financované zo štátneho, tak môže vyvíjať aktivity, ktoré sú v príkrom rozpore s národnými a štátnymi záujmami Slovenskej republiky.

Aj v tejto oblasti musí a aj prebehne rozsiahla optimalizácia. K danej téme sa vyjadril Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody. Viac sa dozviete vo videu.

A kto bude určovať, čo bude a čo nebude národným a štátnym záujmom Slovenskej republiky? My, zodpovední slovenskí vlastenci a nie byrokrati v Bruseli a ich bratislavskí liberálni prisluhovači.

————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Novinár nie je posvätná krava. A ak si to nejaký novinár myslí, tak pôjde k lopate

————————

 

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds