Pokrytectvo Greténizmu: Piati členovia vlády leteli na konferenciu o klíme štyrmi lietadlami

To, čo v posledných dňoch predviedla nemecká vláda je príklad maximálneho pokrytectva. Po tom, čo týždeň dozadu schválila tzv. klimatický balíček, ktorý okrem zákazu inštalovania nových vykurovacích zariadení na vykurovací olej od roku 2025 či nárastu cien benzínu a nafty od roku 2026 nariaďuje aj zvýšenie daní v leteckej doprave, odleteli následne jej piati členovia na konferenciu o klíme OSN štyrmi lietadlami.

Keby šlo o veľký počet ľudí, nie je na tom nič zarážajúce, ale išlo o 5 vládnych predstaviteľov. Tí všetci do New Yorku odleteli štyrmi lietadlami. No povedzte, čo je lepší príklad pokrytectva ako práve toto?

Aj zo schváleného najnovšieho tzv. klimatického balíčku nemeckej vlády teda jasne vyplýva, že ide v prvom rade o peniaze! Teda o to, o čom hovoríme stále. Pretože zvyšovanie daní a cien občanom klimatickú krízu nijako nevyrieši, no na druhej strane krásne naplní vrecká tých, ktorí túto klimapropagandu spustili a ktorí na nej chcú čo najviac zarobiť.

Keby šlo naozaj o konštruktívne a kreatívne opatrenia a riešenia ako zabrániť znečisťovaniu ovzdušia, životného prostredia či drancovaniu prírody, nepoviem ani slovo a budem to všetkými piatimi podporovať, no zvyšovať dane a ceny ľuďom? Veď s takýmto riešením dokáže prísť aj ten najväčší blbec. A ľudia len plaťte a plaťte, pretože len tak zachránite klímu. Nie je evidentné o čo v najhlbšej podstate naozaj ide?

Moc, peniaze a biznis vládnu dnešným pokryteckým svetom a ostatné veci sú len zámienky na dosiahnutie minimálne jedného z nich! A najlepšie samozrejme všetkých troch naraz.

Autor: Martin Bago

———————–

Prečítajte si tiež: Video. Politická pedofília s chorým dievčaťom. To sa už naozaj všetci zbláznili?

———————–

Falošní ekoaktivisti by lepšie urobili, ak by chytili motyku, rýľ a nejaký ten stromček vysadili. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds