Video. SHO: Ako bojovať proti konšpiráciám a klamstvám, ktoré šíria liberáli? Máme na ne liek

Každoročne, 18. apríla si slovenskí vlastenci pripomínajú smutné výročie justičnej vraždy Jozefa Tisa. V tejto súvislosti sa hlavne na internete objavujú rôzne polopravdy, konšpirácie, dezinformácie či dokonca klamstvá, ktoré majú za úlohu démonizovať osobnosť prvého slovenského prezidenta.

Šíria ich priatelia a sluhovia súčasných režimistov – globalistov. Šíria ich preto, lebo si veľmi dobre uvedomujú, že iba národ pozbavený národnej hrdosti, ideálov, objektívneho poznania vlastnej minulosti či mravných a tradičných hodnôt, je ľahšie manipulovateľný a ovládateľný. Šíria ich aj preto, lebo sú plní zloby a nenávisti voči všetkému slovenskému.

Priatelia, ako sa voči nim brániť? Máme pre vás tip! Začnite… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Pavla Poprockého.

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli o nás hovoria, že velebíme prvú Slovenskú republiku. A opäť klamú

————————-

 

————————-

Dodatok: Každý z nás by mal byť natoľko svojprávny, aby si o historických osobnostiach a udalostiach vedel urobiť vlastný názor. Alebo je naša spoločnosť už natoľko lenivá a pohodlná, že jej stačí iba to, čo sa povie v médiách, prípadne napíše na klávesnici globalistov? Ak áno, tak sa potom nečudujme, kde sa, ako spoločenstvo, nachádzame. Preto, kamaráti, čítajme, premýšľajme, vyhodnocujme, vytvárajme si vlastný názor!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds