Video. SHO: Potrebujeme vás, kamaráti. A Slovensko potrebuje nás, oddaných vlastencov

Milé Slovenky, milí Slováci, priatelia. Budúcnosť slovenského národa leží v našich rukách, akí sme my, budú aj naše deti a s nimi náš spoločný zajtrajšok.

Preto, ak máte dosť mafiánskych praktík a chobotníc, ak máte dosť povrchného kresťanstva či falošného národovectva, ak si uvedomujete, že hlúpe reči a plytké skutky nás nespasia, ak vám prekáža šaškovanie v podaní vládnej moci a všelijakí pozemkoví podvodníci, ak sa vám bridia z ničoho nič vynorení feťáčikovia, gorilie mláďatá, rôzne politické pobehlice a akože odborníci, tak spozornite.

Štandardných darebákov… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Bábkoherečka je podpredsedníčka vlády iba niekoľko dní. A už okradla Slovákov o milióny eur?!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds