Niektorí pomýlení spoluobčania sa nám ešte pred pár týždňami smiali za to, že sme chceli a stále chceme, aby bolo Slovensko potravinovo sebestačné, a tvrdili, že je to zbytočné v globalizujúcom sa svete. Veď, podľa nich, keď nebudeme mať, dovezieme. Dnes sa už prestávajú smiať.

A presne pre takéto prípady, ako je koronavírus je dôležité, aby náš štát nebol potravinovo odkázaný na cudziu pomoc. Ale aby sme vedeli naše obyvateľstvo zásobovať z vlastných zdrojov. Všetko zlé, je ale na niečo aj dobré, a možno koronavírus otvorí oči a myseľ tým, ktorí poblúdili. My vám správnu hodnotovú cestu ukážeme. O nás sa môžete oprieť.

——————————

Prečítajte si tiež: Koronavírus. Brusel: Nechajte hranice otvorené. SHO: Hranice nie sú korzo. Treba ich zatvoriť

——————————

Video: Aktuálne dianie okolo koronavírusu komentujú Róbert Švec a Katarína Boková:  

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——