SHO: Koronavírus útočí. Matovič tiež. Katarína Boková: Pellegrini zvláda krízu dôstojne

Dlhoročná vláda Smeru nás dostala do situácie, v ktorej sa momentálne nachádzame. Všetci veľmi dobre vieme, že naše zdravotníctvo je po 16 rokoch šafárenia najsilnejšej parlamentnej strany vo veľmi zlom stave, že Slovensko nemá dostatočné zásoby zdravotníckeho materiálu a situácia v zdravotníctve sa nezlepší tak rýchlo ako by sme si priali.

Všade naokolo zúri koronavírus a my zažívame neisté časy. Vôbec nejde iba o nedostatok ochranných rúšok, ktorých dodanie na Slovensko pozastavila nemecká kancelárka Angela Merkelová, ale aj o počty a možnosti zdravotníckeho personálu, o vybavenie nemocníc, pohotovostí a pod.

Odhliadnuc od toho, chcem vyjadriť úctu a rešpekt súčasnému premiérovi Petrovi Pellegrinimu, ktorý krízu zvláda naozaj dôstojne, a úspešne sa mu darí udržať verejnosť v medziach normálnosti.

Žiaľ, v najbližšej budúcnosti sa budeme musieť popasovať nielen s rozširujúcim sa koronavírusom, ale aj s novou slovenskou vládou, ktorú tvoria nepripravení a nezodpovední ľudia. Už dnes môžeme vidieť, že budúci premiér Igor Matovič pred kamerami kolabuje a absolútne nezvláda vypäté situácie. Tento človek má prevziať zodpovednosť na naše zdravie, životy a ďalšie smerovanie nášho štátu? Ďakujem, neprosím.

SHO bude vždy presadzovať stabilitu, istotu a normálnosť. A pokiaľ naši politickí oponenti budú pracovať pre slovenský národ a štát, vždy ich pochválime.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

—————————

Prečítajte si tiež: Remišová podpredsedníčka vlády a Naď minister obrany. SHO: A šéfovať im bude kamarát mafiánov

—————————

Katarína Boková: Chcem vyjadriť úctu a rešpekt súčasnému premiérovi Petrovi Pellegrinimu, ktorý krízu zvláda naozaj dôstojne, a úspešne sa mu darí udržať verejnosť v medziach normálnosti.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds