Remišová podpredsedníčka vlády a Naď minister obrany. SHO: A šéfovať im bude kamarát mafiánov

Predstavitelia strán a hnutí OĽaNO, Sme rodina, SaS a Za ľudí Igor Matovič, Boris Kollár, Richard Sulík a Veronika Remišová informovali prezidentku SR Zuzanu Čaputovú o dohode koaličných partnerov na prerozdelení jednotlivých rezortov v novej vláde. Líder OĽaNO Igor Matovič, ktorý je poverený zostavením novej vlády.

Víťaz volieb OĽaNO okrem premiérskeho postu pre Matoviča získa ministerstvo financií, vnútra, zdravotníctva, pôdohospodárstva, obrany, životného prostredia a kultúry. Hnutie Sme rodina získa ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny, rezort dopravy a výstavby a tiež post podpredsedu vlády pre legislatívu a strategické plánovanie.

SaS bude disponovať ministerstvom školstva, zahraničných vecí a hospodárstva. Predseda SaS bude ministrom hospodárstva a zároveň podpredsedom vlády pre ekonomiku. Strana Za ľudí získa ministerstvo spravodlivosti a ministerstvo pre investície a regionálny rozvoj. Informujú médiá.

K zostavovaniu novej slovenskej vlády zaujal stanovisko Róbert Švec:

Členmi novej slovenskej vlády, podľa informácií z médií, majú byť aj takí „experti“ ako: Jaroslav Naď, budúci minister obrany a Veronika Remišová, budúca podpredsedníčka vlády a ministerka pre investície a regionálny rozvoj. A šéfovať tomuto cirkusu bude kamarát mafiánov. Ešte si niekto myslí, že je správne voliť menšie zlo?! Pretože aj takto to dopadne, keď je to veľkej časti voličom jedno a nezaujíma sa o budúcnosť nášho národa a štátu.  

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Vyznávači bieleho prášku a pedofílie zostali pred bránami parlamentu. Teší nás to

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds