Video. SHO: Tržnice ožili. Pán premiér! Je čas, aby ste splnili ďalšiu našu požiadavku

Dámy a páni, určite ste zaregistrovali, že tržnice ožili. A to aj vďaka úsiliu Slovenského Hnutia Obrody a vďaka spoločnému nátlaku, môžu Slováci opäť nakupovať na otvorených trhoviskách. Výborne! Toto sa nám podarilo a ideme ďalej.

Pán premiér, sme veľmi radi, že ste vzali na vedomie náš otvorený list, ktorý sme vám adresovali a teraz je na rade druhý bod, ktorý by ste mali splniť. Opäť na vás apelujeme a žiadame vás, aby ste nariadili obchodným reťazcom povinný odber na Slovensku vypestovaných plodín, priesad a kvetín a taktiež aj odber na Slovensku dochovaného, zabitého a spracovaného mäsa.

Priatelia vás prosím, aby ste sa nenechali manipulovať reklamami, aby ste nenakupovali všetko pod  jednou strechou v zahraničných nákupných domoch, ale naopak. Nakupujte u slovenských… Viac v aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————–

Prečítajte si tiež: Otvorený list predsedovi vlády. SHO: Pomôžte slovenským záhradníkom, pestovateľom, kvetinárom

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds