VIDEO. Spišská Sobota. Alexander Székely: Aj takto prinášame medzi vás ľudskosť. Veď sme…

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody chodí medzi vás do regiónov, aby spoznalo vaše životy, vaše radosti i starosti, hľadalo spoločne s vami riešenia a z času na čas sa naskytne aj príležitosť na to, aby sme sa s vami aj zabavili.

Presne tak, ako náš kolega Alexander Székely z Košíc, ktorý to počas súťaže vo varení guláša v Spišskej Sobote TAKTO rozpálil. 🙂

Dozviete sa v zdieľanom videu…

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec vyvracia mýtus o tom, že naše hnutie údajne nič nerobí

————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds