Noviny Právo Národa: Róbert Švec vyvracia mýtus o tom, že naše hnutie údajne nič nerobí

Dámy a páni! Niektorí ľudia hovoria, že námestia sú prázdne, treba niečo robiť a pod. Verte mi, že SHO robí všetko to, čo je v našich súčasných možnostiach, najmä finančných, aby sme boli v kontakte s vami a prezentovali myšlienky nášho hnutia verejne, nie iba na internete.

Včera, v sobotu 21. mája sme úradovali v Prešovskom kraji. O čo išlo? Dozviete sa TU. Reportáž aj z tejto vydarenej akcie si budete môcť pozrieť už čoskoro na našej stránke

V júni budeme pokračovať vo verejných diskusiách s vami. V nedeľu 5. júna budeme v Trenčianskom kraji. Konkrétne v Partizánskom… Podrobnosti včas zverejníme.

A v nedeľu 19. júna budeme v Nitrianskom kraji, v Nových Zámkoch, pretože aj na slovenskom juhu žijú rozumní a zodpovední vlastenci slovenskí.

Sľúbili sme vám, že vás navštívime postupne v každom okresnom meste, a tak aj činíme.

Kamaráti! Približne každé dva týždne organizujeme politické akcie TU a medzi tým sa pravdaže venujeme aj našim občianskym aktivitám, ako je napríklad sociálny projekt Staráme sa TU alebo vydávania novín Právo Národa TU.

Ktorá politická strana, ktorá má k dispozícii mediálne krytie a milióny eur (čo naše hnutie nemá) sa takýmito aktivitami môže pochváliť? Pracujeme dlhodobo, koncepčne, zodpovedne… Pre vás, pre Slovensko.

A preto nám vyčítať, že nič nerobíme alebo robíme málo… nie je na mieste a jemne ma to vyrušuje, ale iba jemne.

Ubezpečujem vás, že v našich aktivitách budeme pokračovať, pretože obroda národa a štátu musí začať od základov a základ je komunikovať, diskutovať, verejne, slobodne a nebojácne prezentovať svoje názory a objektívnu pravdu.

A presne po tejto ceste ideme a pôjdeme aj naďalej.

Teším sa na stretnutia s vami, či už v Partizánskom, Nových Zámkoch alebo aj v ostatných slovenských mestách.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: KAUZA Biela légia. Reagujú Róbert Švec a uznávaný slovenský historik Martin Lacko

————————-

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds