Video. Sviečková manifestácia v Martine: Matovič vyhlásil vojnu občanom nášho štátu!

V nedeľu 1. novembra o 02:00 hod. sa v Martine uskutočnila sviečková manifestácia proti hlúpej vláde Igora Matoviča. Manifestácie sa konali súbežne vo viacerých mestách nášho slovenského štátu. A to je dobré znamenie.

Môžeme vás ubezpečiť, dámy a páni, že my sa nikdy nevzdáme, nikdy sa neprispôsobíme dekadencii a neprávosti dnešných dní a aj naďalej budeme bojovať za vás a našu otčinu. Matovič a jeho banda úplatných darebákov vyhlásili vojnu občanom nášho štátu. V poriadku. Berieme na vedomie.  Ale my tú vojnu… Viac sa dozviete v zdieľanom videokomentári Róberta Šveca.

———————————-

Prečítajte si tiež: Video. Ako poraziť ľudské hyeny od Matoviča? Štefan Polačik: Recept je jednoduchý!

———————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds