Video. Ako poraziť ľudské hyeny od Matoviča? Štefan Polačik: Recept je jednoduchý!

Ľudia si neuvedomujú akú veľkú majú moc. Tá moc je v jednote. V súdržnosti.

Ja viem, že nás cez prácu vydierajú, aby sme šli na nezmyselné Matovičove testy, kde sa môžeme nakaziť. Viem, že máme hypotéky, pôžičky, rodiny a kvôli tomu sa nakoniec veľká časť Slovákov podrobí testovaniu, aby neohrozila svoju existenciu. No ak by sme boli súdržní, a vo fabrike, kde pracuje 4 000 ľudí by aspoň 3 500 ľudí odmietlo ísť na testy, tak by sme vyhrali. V každej firme, ak by sa takto kolektívne ľudia postavili na odpor, hneď by sa zmenila situácia. Ohrozená by bola celá ekonomika a silní finanční hráči by zatlačili na vládu tak, že by bolo po testovaní!

Žijeme kapitalistickú dobu a môžeme nad vládou, ale aj nad finančnými skupinami vyhrať iba jediným spôsobom. A to súdržnosťou! Spolu sme silní. Bez nás sú bezmocní! My tvoríme ekonomiku. A našou povinnosťou je postaviť sa na odpor, ak vláda siaha na naše základné práva! Nebojte sa Slováci. Buďte silní a šírte myšlienku súdržnosti.

My, Slovenské Hnutie Obrody tu budeme vždy pre vás.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Testovanie na koronavírus? SHO: Nie! Ďakujeme. Radšej demisiu Matoviča!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds