Róbert Švec odkazuje Matovičovi: Krok za krokom si ideme po vás! Dáme vás dole!

Dámy a páni! Róbert Švec reaguje na paniku, ktorá sa rozpútala medzi liberálmi po vydarenej sviečkovej manifestácii v Martine TU.

Ešte raz a pevne verím, že naposledy. Pre mentálne jednoduchých až nevyzretých ľudí, ktorí majú problém čítať s porozumením moje stanoviská. Dňa 20. októbra 2020 som vyhlásil nenásilný občiansky odpor v súlade s Ústavou SR TU.

To znamená, že nerešpektujem a ani nebude rešpektovať alogické a protiprávne zákazy a príkazy Matovičovej vlády, vrátane zákazu vychádzania. Sviečková manifestácia v Martine evidentne niekomu pokazila testovaniu nedeľu. A to ma teší.

A odkaz pre udavačov: Nech sa páči, môžete ma udávať policajtom a aj na lampáreň a popri tom udávaní, mi môžete fúkať viete čo, viete kam. Dúfam, že som to napísal dosť jasne, aby som sa nemusel o pár dní opakovať.

Dámy a páni! Na kanáli YouTube SHO má video z Martina už vyše 110-tisíc zhliadnutí TU. Ďakujem vám za prejavy podpory a dôvery, a politickým oponentom na čele s Matovičom odkazujem: Krok za krokom ideme po vás ako po údenom! My si slovenskú štátnosť rozvracať nenecháme!

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Sviečková manifestácia v Martine: Matovič vyhlásil vojnu občanom nášho štátu!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds