VIDEO! Zločinci okolo Matoviča začali s pokusmi na deťoch v školách! SHO: Štrajk rodičov započal!

Keďže predstavitelia súčasného darebáckeho režimu stále trvajú na pokusoch na našich deťoch, vo forme testovania a rúškovania, dnešným dňom 19. apríla 2021 vstupujú rodičia do štrajku!

Viac v zdieľanom videu Kataríny Bokovej

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Zločinci od Matoviča sa snažia vyviniť z trestnej činnosti. Švec: Naša evidencia je presná!

————————

 

 

Z reakcií rodičov na sociálnej sieti Facebook na výzvu Kataríny Bokovej a na započatý štrajk vyberáme:

Monika Dobrotkova: My sme dnes boli asi tridsiati, spojili sme sa a išli sme na dve školy v Topoľčanoch, zajtra ideme na ďalšie. Moja dcéra je ôsmačka, išla ona a jej spolužiačka bez testov svojich rodičov, aj bez rúška. Do školy ju pustili, ale dali ich zvlášť do triedy, takže treba sa pridať aby v triede netestovaných bolo čo najviac detí a zrušili to úplne. Lebo ak to takto bude ďalej, toto oddelenie tiež budeme riešiť.

Renatka Čučoriedka: Táto pani má odvahu za tých, ktorí to už vzdali, tak sa postavte k nej, má úplnú pravdu. Dieťa keď sa narodí sa potrebuje nadýchnuť kyslíka, taktiež chorým sa dodáva kyslík a tak z respirátormi si len škodíme a hlavne našim deťom to škodí, držím vám palce.

Oľga Hudoková: Dnes Topoľčany, cca 30 rodičov, obehnuté 2 školy.

Eva Onderovska Sopcakova: Vy ste pravá matka. Ďakujem Vám, že povzbudzujete aj iné mamky a ockov, aby sa postavili za svoje ratolesti. Držím im palce, aby videli, že takto sa nedá žiť.

Monika Štanclova: Boli sme v Púchove. Nás bolo 8. Verím, že nás bude pribúdať.

Alexandra Žideková: Nemusíte byt z toho smutná. Robíte čo je vo Vašich silách. A keď si rodičia nevedia zastať a ochrániť dieťa, rodinu, tak Slováci si nezaslúžia nič. Keď už ľuďom nestačí čo všetko sa deje. Očividne je všetkým doma dobre, aj keby zas cele leto nevytiahli paty z domu. Ja neviem na čo sa ešte čaká. Či čakajú, že to niekto za nich vyrieši?

Gabriela Tučnovičová Duris: Zapojili sme sa v obci Cífer pri Trnave, 8 ľudí, prišiel sa s nami porozprávať riaditeľ školy, zdokumentuje a pošle na vyšší úrad. NEVZDÁME SA, IDE O DETI.

Lucka Fabianová-Bona: Za nás v Seredi sme boli 4. Veríme, že sa k nám pridá viac rodičov a budú bojovať za svoje deti! Mestská polícia bola tiež prítomná, avšak s ľudským prístupom. My zotrváme.

Lenka Martinkova Van der Sman: Sledujem vás z Holandska, držte sa a nedajte sa, u nás sa chodí do školy už cely rok a žiadne fašistické testy a rúška tu deti nemajú, ani dnu, ani von, bojujte za práva detí, ďakujeme.

Ivan Sýkora: Pozdravujem vás a držím s rodičmi, ktorí nepodľahli fašistickými praktikám vlády. Mám veľké deti, ale ak by chodili do školy, nikdy by som nedovolil, aby sa dieťa dusilo v triede a aby mu robili odber biologického materiálu!

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds