SHO: Zločinci od Matoviča sa snažia vyviniť z trestnej činnosti. Švec: Naša evidencia je presná!

Poslankyňa Cigániková: Víkendové testovanie nás stálo deväť miliónov eur a myslí si, že pre Slovensko by bolo najlepšie, keby upustilo od celoplošného antigénového testovania. Testovať by sa malo len v určitých prípadoch. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Zatlieskajme Cigánikovej, ktorá konečne objavila tečúcu teplú vodu. Ale som rád, že aj v tomto prípade prichádza na naše slová, pretože od začiatku tvrdíme, že plošné testovanie, a nielen plošné, testami, s ktorými by Matovič netestoval ani psa, je alogické a nezákonné.

Ale darmo sa teraz Cigániková snaží rozkošne sa vyviniť, aj ona je spoluzodpovedná z trestnej činnosť vlády Matoviča a aj súčasnej vlády okolo Matoviča. Je evidovaná ako spolupáchateľka trestnej činnosti covidových zločincov. Ruka spravodlivosti, ruka slovenská si nájde aj ju!

Je vinná v plnom rozsahu z ekonomickej, sociálnej a aj fyzickej genocídy občanov nášho štátu TU.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO! Róbert Švec a Katarína Boková v Slobodnom Vysielači aj o pokusoch na deťoch v školách

————————–

Zdroj: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds