Projekt Staráme sa: Deťom v rodinách na slovenskom juhu sme odovzdali aj knihy normálne

V piatok 16. apríla sme pomohli rodinám v okresoch Nové Zámky a Komárno.

Tak ako sme sľúbili, do rodín sme zaniesli ovocie, mliečne výrobky, obedové menu z reštaurácie Nitrawa Pub… A tiež knihy normálne, s vlasteneckou tematikou, lebo náš projekt nie je iba o materiálnej pomoci, ale aj o našej snahe viesť deti v zdravom a vlasteneckom duchu.

Róbert Švec: Naša vlasť potrebuje silnú a uvedomelú mládež. Zabezpečíme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Stará mama úradovala aj v Liptovskom Mikuláši. A pomohli sme aj v Trenčianskych Tepliciach

————————

Okres Nové Zámky:

Okres Komárno:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds