Vizitka liberálov: Najprv chceli, aby veľkonočné tradície upadli do zabudnutia a teraz presviedčali chlapcov, aby sa prezliekali do ženských šiat

Liberálna kaviareň z portálu NOIZZ tvrdí, že veľkonočné tradície by mali upadnúť do zabudnutia, pretože podľa nich je tento jeden deň v roku kontroverzný a zvyky spojené s ním nemajú v dnešnej dobe miesto.

Včera spravodajská stránka napalete.sk informovala, že bratislavské Gymnázium Jura Hronca sa plánuje 25. apríla zapojiť do medzinárodnej LGBTI akcie s názvom Gender-Swap Day, v rámci ktorej sa mali žiaci v škole prezliecť za opačné pohlavie. „Kamoši, už tento štvrtok prebehne najzaujímavejší tematický štvrtok ever! Máte za úlohu obliecť sa ako opačné pohlavie, stačí, ak sa prezlečiete priamo v škole! Tešíme sa na odvážlivcov a dúfame, že sa vás zapojí čo najviac! Fotky posielajte na náš IG,” uvádza bilingválne gymnázium na svojej stránke na sociálnej sieti.

Gymnázium nakoniec po kritike verejnosti zrušilo plánované podujatie, informuje dnes spravodajská stránka napalete.sk.  

Aj takýmto spôsobom Gymnázium Jura Hronca v Bratislave propagovalo Gender Swap Day na sociálnych sieťach.

„Žiacka školská rada na Gymnáziu Jura Hronca v Bratislave propagovala “Gender Swap Day” na sociálnych sieťach bannerom s vizuálom genderovej osoby pripomínajúcej rakúskeho umelca menom Conchita Wurst,“ informuje spravodajská stránka napalete.sk.

„Na to, aby zlo zvíťazilo stačí málo, aby dobrí ľudia nič nerobili.“ Ďakujem všetkým normálnym a zodpovedným ľuďom, ktorí sa verejne postavili proti dekadencii a zvrhlosti, ktoré mali byť prezentované na pôde školy. Opäť sa ukázalo, že ak zaznie silný občiansky hlas, aj liberáli musia sklopiť uši.

Nebojte sa, Slováci. Vždy je dôležité a potrebné sa verejne a nahlas postaviť za zdravé hodnoty nášho národného spoločenstva. Iba tak, spoločne, pošleme na smetisko dejín zločineckú ideológiu s názvom liberalizmus.  

Autor: Róbert Švec

———————————————–

Zo stanoviska Slovenského Hnutia Obrody vyberáme: „Pripomíname, že každá spoločnosť, ktorá sa vydala cestou porušovania prirodzených zákonov a ničenia overených hodnôt vlastnej kultúry sa stala napokon obeťou chybne chápanej tolerancie voči rôznym úchylkám na úkor zdravých síl vlastného rozvoja. Naším cieľom je zdravá a životaschopná spoločnosť, ktorej súčasti – predovšetkým tradičná rodina – si plnia svoju funkciu. Iba takáto spoločnosť je nám schopná zabezpečiť dôstojné miesto v súčasnom svete.“

———————————————-

  •  
  •  
  •  
  •