Róbert Švec: Neverím vláde Igora Matoviča! Vyhlasujem nenásilný občiansky odpor!

Dámy a páni! Dňa 20. októbra 2020, v súlade s článkom 32 Ústavy SR, som vyhlásil občiansky odpor proti nezmyselným nariadeniam vlády Matoviča v súvislosti s plánovaných celoplošným testovaním Slovákov na koronavírus a s vecami s tým súvisiacimi.

Amatéri okolo Matoviča nám oznámili, že od 24. októbra pre nás pripravili ďalšie nariadenia, zákazy, obmedzenia a dokonca zašli tak ďaleko, že „vykúpenie našej slobody pohybu a normálneho života“ podmienili tým, že si to bude môcť „dovoliť“ iba Slovák, ktorý sa po 1. novembri preukáže negatívnym testom na koronavírus.

Kamaráti. Doba dozrela a čas polovičných rozhodnutí je dávno za nami. Teraz záleží na každom z nás, či bude svojou účasťou na Matovičovom koronacirkuse legitimizovať rozhodnutia tejto vlády alebo vyhlási nenásilný občiansky odpor.

Matovičova vláda nemá moju dôveru a neverím jej. A to, že môj postoj je správny dokazujú, okrem iného, aj slová Richarda Sulíka, ktorý pred niekoľkými dňami na adresu „pandemickej“ komisie, komisie, odporúčaniami ktorej sa riadi aj vláda, vyhlásil nadčasové slová: „Igor, pandemická komisia, ktorá nemá základné dáta o tom, koľkí sa kde nakazili, len strieľa od pásu a presne tomu tie dnešné tliachaniny zodpovedali“. A tým celému národu, člen Matovičovej vlády Richard Sulík, oznámil, že nám vládne banda nedôveryhodných darebákov a totálnych amatérov.

A aj preto som sa rozhodol, že môj nenásilný občiansky odpor rozšírim aj na nariadenia, ktoré majú platiť od soboty 24. októbra. Naozaj si niekto myslí, že mi bude Matovič alebo Sulík prikazovať čo, kde a kedy budem nakupovať? Alebo, že či zapálim sviečky na hrobe mojich blízkych?

Kamaráti. Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou! Ja som sa už rozhodol. Prajem vám veľa síl, aby ste sa rozhodli aj vy, slobodne.

————————

Prečítajte si tiež: Švec na adresu Matoviča: Tak slabučkého premiéra, aj mentálne, náš štát už dávno nemal!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds