SHO: Róbert Švec reaguje na protiprávny, segregačný lockdown pre nezaočkovaných

Vládni zločinci zavádzajú dočasný protiprávny, segregačný lockdown pre nezaočkovaných.

Tak my im v praxi ukážeme, čo znamená, keď rozumní a zodpovední Slováci majú na háku protiústavné nariadenia vládnej mafie. A začneme v Zlatých Moravciach. Podrobnosti už čoskoro.

Rešpektovať protiprávne nariadenia a zákony vládnej luzy, znamená legitimizovať jej trestnú činnosť. A to nebola, nie je a ani nebude cesta Slovenského Hnutia Obrody.

Náš občiansky odpor, v súlade s Ústavou SR, pokračuje! Je to cesta rovná, cesta cti!

Autor stanoviska Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO: Aj v Novom Meste nad Váhom vyšli Slováci do ulíc. Nasledujú Zlaté Moravce

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds