SHO: Nemocnice kolabujú!? Róbert Švec nastavil zrkadlo vládnym zločincom

„Nemocnice kolabujú, Slováci idú do ulíc.“ Hlása podtitulok jedného článku v liberálnom plátku.

Takže si to rozoberme: Nemocnice kolabujú, ale nie kvôli vírusu. Ale kvôli totálnej neschopnosti alebo zámeru vládnych zločincov, ktorí namiesto toho, aby peniaze z údajnej prázdnej štátnej špajze v čase „pandémie“ investovali prednostne do zdravotníctva, ich prelievajú do schránkových firiem, na nákup vojenskej techniky, na nákup testov, ktorými by Matovič netestoval ani psa, na výpalné vo výške 2% HDP pre zločineckú organizáciu NATO, na totálne hlúposti, akou bola aj opichávacia lotéria…

Miliarda sem, miliarda tam a keď to všetko spočítame, vrátane odlivu peňazí z povinných zdravotných odvodov Slovákov cez súkromné zdravotné poisťovne, ktoré podnikajú z povinných odvodov (už len toto je na vojenský tribunál), tak zistíme, že nám z „prázdnej“ špajze zmizlo a ešte len zmizne niekoľko miliárd eur.

A ak by takýmto spôsobom peniaze nezmizli, tak by bolo aj na nemocnice, lekárov, sestričky, lôžka, platy atď. A nemocnice by nekolabovali.

Takže, nechajte vírus vírusom, neschopní babráci a agenti cudzích záujmov na Slovensku a začnite používať zdravý rozum. Ale evidentne ho nemáte, tak utekajte, kým ešte môžete a zodpovednosť za národ a štát slovenský nechajte v rukách zodpovedných a rozumných ľudí zo Slovenského Hnutia Obrody.

Ako by sme riešili situáciu v zdravotníctve my, sa dozviete aj TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Samuelová vyzýva zamestnávateľov, riaditeľov škôl, vedúcich prevádzok a aj majiteľov podnikov

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds