Vlastenecká kvapka krvi SHO: Aj v Rimavskej Sobote sme darovali tekutinu najvzácnejšiu

Aj včera sme pomáhali. Trochu inak, ako ste možno navyknutí. V Rimavskej Sobote sme v rámci našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO darovali krv, tú najvzácnejšiu tekutinu na svete.

Naša Ivetka už po 35-krát, náš 25-ročný splnomocnenec projektu Staráme sa Pavol Poprocký po 27-krát a náš Pavol Skýpala už po 9-krát.

Pomáhajme si, Slováci. Aj toto je cesta k tomu, aby svet okolo nás vyzeral o čosi krajšie. Každý z nás má tú silu ku niečomu dobrému prispieť. Stačí však len chcieť. A my chceme.

Veď sme ženy a muži SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: Vlastenecká kvapka krvi SHO: Katarína Boková darovala krv už po 39-krát

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds