SHO: Hľadá sa COVID-19. Video: Krčméry zradil za pár šekelov. A chce všetkých zaočkovať

Hľadá sa COVID-19. Tretí deň horúčav nás vyhnal k vode. Za tri dni, tretie kúpalisko. Za tri dni cca 2 000 ľudí. A ani jedno rúško. Pohoda, dobrá nálada, slnko a smiech.

Kde je COVID-19? Číha za rohom? Alebo na dne jazera? Alebo v Petriho miske? Pretože v mysliach ľudí som ho nenašla. Nezáväzne som sa niektorých opýtala, či sa neboja korony. Reakcie? Smiech. Šťavnaté slová a pohŕdanie. Na koronu neveria. Rúška nepotrebujú a očkovanie odmietajú. A opäť sa mi potvrdilo, že COVID-19 prežíva v médiách.

Vypnite televíziu, rádio, noviny, ktoré šíria propagandu Bruselu odovzdajte do zberu. A stretávajte sa s priateľmi, diskutujte a rozmýšľajte. Voľne, slobodne a bez obáv.

Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej…

————————

Prečítajte si tiež: Video: Bude očkovanie proti koronavírusu povinné? SHO: Pozreli sme sa mu na zúbky

————————

 

—————————

Prečítajte si tiež: Matovičovmu odborníkovi by sa páčilo vydierať ľudí, ktorí sa nedajú zaočkovať proti koronavírusu

—————————

Katarína Boková: Kde je COVID-19? Číha za rohom? Alebo na dne jazera? Alebo v Petriho miske? Pretože v mysliach ľudí som ho nenašla. Nezáväzne som sa niektorých opýtala, či sa neboja korony. Reakcie? Smiech. Šťavnaté slová a pohŕdanie. Na koronu neveria.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds