Róbert Švec podporil tvrdú líniu Lukašenka: Manažujte pevnou rukou, pán prezident!

Lukašenko nariadil ministerstvu vnútra, aby zabránilo ďalším protestom v Bielorusku.

Výbor štátnej bezpečnosti má za úlohu zastaviť aktivity organizátorov protestov a zistiť ich financovanie. Štátny pohraničný výbor má zasa zabrániť príchodu militantov zo zahraničia, paralyzovať dovoz zbraní, munície či peňazí na financovanie nepokojov v Bielorusku. Informujú médiá.

Na rozhodnutie prezidenta Lukašenka obnoviť poriadok v Bielorusku zareagoval Róbert Švec:

Tak tak. Žiadne kompromisy s piatou kolónou – agentmi Bruselu a ich domácimi prisluhovačmi, ktorí zvolávajú nepovolené demonštrácie, a tým porušujú platné zákony, fyzicky napádajú príslušníkov polície a spôsobujú materiálne škody. Treba ich vyhostiť minimálne za hranice bieloruského štátu. A možno aj ďalej. A nekompromisne potlačiť buntácie.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec uznal výsledky prezidentských volieb v Bielorusku. A zablahoželal Lukašenkovi

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds