Vlastizradná dohoda s USA. Róbert Švec vyzýva opozičné proslovenské strany a hnutia…

Vlastizradná dohoda s USA je podpísaná… Skaza bola dokonaná.

Ale zodpovední a rozumní vlastenci idú ďalej a ešte rozhodnejšie a razantnejšie budú bojovať za neutrálne a bezpečné Slovensko. A čo urobia ako jednu z prvých vecí, keď získajú do svojich rúk zodpovednosť za náš národ a štát?

Vlastizradnú dohodu s USA vypovedajú okamžite a je jedno akým spôsobom budú predstavitelia administratívy USA a ich bratislavskí posluhovači bedákať.

Týmto zároveň vyzývam všetky opozičné proslovenské strany, aby sa verejne zaviazali, že keď sa dostanú do vlády, okupačnú dohodu okamžite vypovedajú a zabezpečia odsun cudzích vojakov zo slovenského územia.

Za Slovenské Hnutie Obrody dávam takýto verejný záväzok! Na Slovensku budú iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne!

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

 ————————-

Prečítajte si tiež: PODCAST. Róbert Švec k vlastizradnej dohode s USA: Toto podpísali mentálni bezdomovci!

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds